HOME GARDEN CENTRUM VÁM PREDSTAVUJE PARTNERA PRE VÝROBU, SERVIS A PREDAJ SAÚN, NEREZOVÝCH BAZÉNOV, VÍRIVIEK, PROJEKTOVANIA WELLNESS A BAZÉNOVÝCH ZASTREŠENÍ

 

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti Aquamarine spa

Spoločnosť AQUAMARINE SPA sa špecializuje na výrobu a predaj exkluzívnych wellness výrobkov, realizáciu luxusných projektov na mieru, na predaj dizajnových bazénov, sáun a víriviek. Spolupracujeme s partnermi, ktorí sú špičkou vo svojom odbore. O vaše sny a váš komfort sa staráme už od roku 1997. Zameriavame sa na privátnych i komerčných klientov, od rýchlej a jednoduchej montáže vírivky až po projektovanie najluxusnejších wellness v Českej a Slovenskej republike. Pri všetkých projektoch kladieme dôraz na vysokú kvalitu vyhotovenia a moderný dizajn, ktorý zmení bežný wellness na jedinečný prvok každého interiéru i exteriéru. Pomôžeme vám obohatiť váš život a čas o dokonalú relaxáciu v príjemnom prostredí.
Naším cieľom je individuálny prístup k zákazníkom. Zaistíme všetok servis počas realizácie aj po jej dokončení a špecializujeme sa aj na realizácie podľa jedinečných prianí a požiadaviek klientov.

Hlavné činnosti

VÝROBA A MONTÁŽ VŠETKÝCH TYPOV SÁUN NA MIERU

VÝROBA A MONTÁŽ NEREZOVÝCH BAZÉNOV NA MIERU

PREDAJ VÍRIVIEK

PREDAJ BAZÉNOVÝCH ZASTREŠENÍ

PREDAJ DOPLNKOV PRE WELLNESS

PROJEKTOVANIE WELLNESS

KOMPLETNÉ VÝROBKY PRE PRIVÁTNE A KOMERČNÉ WELLNESS

 

Hlavné činnosti

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

Hlavné činnosti

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

Prečo práve Aquamarine spa?

Našou prioritou je vaša maximálna spokojnosť. Pre zákazníkov realizujeme projekty na mieru s cieľom naplniť ich každé prianie a predstavu o ideálnom wellness. Preto našim klientom počas celého procesu poskytujeme individuálnu podporu a zaisťujeme kompletný servis súvisiaci s realizáciou. Od začiatku až do konca vám bude k dispozícii zástupca našej spoločnosti, na ktorého sa budete môcť kedykoľvek obrátiť s vašimi otázkami.
S odovzdaním hotového projektu sa však naša starostlivosť o výrobky nekončí. Aj po dokončení projektu poskytujeme pravidelnú údržbu, servis, prípadne poradenstvo o našich výrobkoch, ktoré vám zaistia dlhé roky spokojného používania vášho wellness. Celý rad náhradných dielov a ďalšie wellness príslušenstvo nájdete na našom e-shope.

Čo nás najviac vystihuje?

aquamarine spa top ponuka

Top ponuka!
SAUNY – FÍNSKA, PARNÁ ZNAČKY TAO

bazeny aquamarine spa

HOME GARDEN CENTRUM TIP!

VLASTNÁ VÝROBA KOMPLET PRODUKTOV POD ZNAČKOU IMAGINOX GROUP

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate 3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole