Prostredie pre podnikanie a podnikateľov

NÁJDITE PARTNEROV PRE VÁŠ BIZNIS NETWORKING BIZNIS RAŇAJKY, ROZVOJOVÝ PODVEČER, TEMATICKÝ EVENT S PODNIKATEĽMI OSOBNE, ONLINE ALEBO KOMBINOVANE

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti BEEP 

Uplatňujeme metódy na rast prosperity podniku. Tvoríme prostredie pre budovanie dôvery, obchodných vzťahov, príležitostí, osobnostného a firemného rozvoja. Inšpirujeme názormi a skúsenosťami ostatných. Prezentujeme sa, čím učíme zaujať, zanechávať v prítomných pozitívnu emóciu a dôležitú informáciu. Organizujeme networking ako efektívny marketingový nástroj na tvorbu odporučení. Získavame a prinášame kontakty na spoľahlivých partnerov.

Hlavné činnosti

 Tematické eventy s podnikateľmi:

  biz & breakfast spájajú podnikateľov pri rannej káve

  art & delight zážitok chutí, vôní, farieb a zvukov

  dev & inpiring online osobný rozvoj a inšpirácie

  mind & motivation otvára myseľ, nové obzory, cesty

  edu & grow odporné znalosti, inšpirácie a možnosti

  golf & beauty a biznis patria nerozlučne k sebe ako

beep events Váš efektívny osobný marketing !

 

Business development & Networking

Pohľad inými očami, kritické otázky, tvorba idei, rada nezainteresovanej osoby,
diablov advokát, ocenenie najvyššiemu sú činnosti, ktoré si podnikateľ nedokáže robiť sám sebe a predsa ich potrebuje ako soľ. Diplomaticky, asertívne, angažovane a diskrétne napĺňame tieto úlohy spoločne s majiteľmi, konateľmi, CEO alebo členmi TOP manažmentu. Dávame tak spoločne priestor novým riešeniam, prepojeniam smerujúcim k osobnému aj firemnému rozvoju.

Hlavné činnosti

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

Hlavné činnosti

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

Prečo práve BEEP

Podporujeme tvorbu vzťahov medzi podnikateľmi na našich podujatiach a pri osobných stretnutiach. Odovzdávanie obchodných príležitostí, prepájanie kontaktov a zdieľanie skúseností je toho neoddeliteľnou súčasťou. V tomto balíku efektívneho ústneho marketingu dokážeme optimalizovať náklady a dodávateľský reťazec.

Čo nás najviac vystihuje?

Ak nevieme dosiahnuť očakávaný výsledok pre nášho klienta, hovoríme o tom s ním priamo a otvorene

BEEP networking TOP PONUKA

Top ponuka!
Ročné členstvo v komunite podnikateľov + 12 konzultačných hodín z oblasti business development a 7 benefitov od členov komunity. Riadenie, marketing s presahom do HR a procesov.

HOME GARDEN CENTRUM TIP!
Peniaze sa dajú zarobiť, za peniaze sa dá mnohé nakúpiť. Vzťahy sa ťažko budujú, udržiavajú, no po narušení rýchlo a nenávratne strácajú. Hĺbka psychologických skúseností a zručností je našou silnou zárukou na profit z možných pozitív zo spolupráce v podnikateľskej komunite.

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate 3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole