K Vášmu domu na kľúč máme kľúč!

ŠPECIALIZUJEME SA NA STAVBU DOMOV NA KĽÚČ

Stavba domu je pre väčšinu ľudí veľmi významný krok. Niektoré postupy a kroky pri výstavbe je neskôr však nemožné zmeniť. Preto je veľmi dôležité vybrať si zodpovednú a spoľahlivú firmu a spolupracovať s odborníkmi v stavebníctve.
Každá stavba na kľúč je iná a vyžaduje si osobitý prístup. Rozhodnutie zveriť stavbu svojho domova stavebnej spoločnosti je správne rozhodnutie. Riešenie cez stavebnú firmu prináša veľa výhod a jednoduchších postupov pre komfortnejšie bývanie.

► Prečo je vhodné využiť na stavbu svojho domu stavebnú spoločnosť? Hlavne menej starostí a šetrenie času. Celú zodpovednosť a stres na seba preberá firma, na ktorú sa vzťahujú aj reklamácie v prípade nedostatkov. Pri stavbe domu na kľúč všetky materiály a pracovné postupy sleduje profesionálny odborník. Na stavbu a postupy prác dohliada stavebný dozor. Ten kontroluje dodržiavanie stavebných termínov, noriem, predpisov, materiálov a, samozrejme, podrobne kontroluje stavebný denník.

► Využitím služieb našej spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM a nášho systému práce si zabezpečíte stavebné riešenia už od konzultácie cez výber pozemku, voľby správneho projektu domu, vizualizácie až po kvalitnú realizáciu a kvalitné stavebné materiály. Samozrejme, najdôležitejšou pracovnou činnosťou je samotná výstavba domu od základov stavby po vybudovanie interiéru. Naším hlavným pracovným záberom je výstavba rodinných domov na kľúč. Realizovali sme množstvo zaujímavých projektov jednoposchodových a dvojposchodových rodinných domov, menších bungalovov, ale aj veľkých rodinných projektov vrátane komplexnej exteriérovej úpravy s bazénom, záhradným domčekom, altánkom, plotom, trávnikom, výsadbou zelene a všetkých vonkajších prác. Klient sa už iba nasťahoval s rodinou do nového, kompletne pripraveného domova. 
Vášmu domu hovoríme domov!

Aký je postup pri stavbe domu na kľúč?

Spoločnosť HOME GARDEN CENTRUM poskytuje kvalitný servis pri výstavbe rodinných domov na kľúč.

Predbežná kalkulácia rodinných domov

Rozhodli ste sa pre nové bývanie vo svojom? Nie je to však až tak jednoduchá vec. Od vyslovenia želania k samotnému bývaniu predsa len vedie kľukatejšia cesta. Ak sa Vám nechce realizovať svoj dom vo vlastnej réžii, zverte sa nášmu tímu odborníkov a my Vám s tým pomôžeme. Možno máte presnú predstavu a my Vám ju pomôžeme len realizovať. Možno máte len sen a my Vám ho pomôžeme splniť. Od realizácie projektov až po výstavbu domu. Na úvod by ste ale mali vedieť orientačnú cenu, preto vám ponúkame možnosť zjednodušenej predbežnej kalkulácie. Stačí, ak nám zadáte, koľko metrov by  mal mať Váš nový domov a my Vám zašleme kalkuláciu. V prípade, že máte záujem o konkrétnejšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

Dohodnite si s nami osobné stretnutie emailom alebo telefonicky!