Ploty realizácia s materiálom

Praktické riešenie oplotenia, ktoré chráni súkromie, bezpečnosť, majetok, ale aj Vašu peňaženku. To sú betónové bezbariérové ploty, ktoré okrem vymedzenia priestoru môžu byť zaujímavým prvkom záhradnej architektúry.
V dnešnej dobe je ponuka skutočne veľmi široká, záleží na Vašom výbere, ale aj cenovej dostupnosti. Dôležité je stanoviť si požiadavky, ktoré by mal Váš nový plot spĺňať.

Realizujeme a dodávame ploty a oplotenie:

  • ploty z WPC segmentov
  • pletivové ploty v prevedení Zn , alebo Zn + PVC
  • pletivové ploty s podhrabovou doskou
  • pletivové ploty s murovaným soklom
  • ploty zo zváraných sietí a zváraných panelov
  • dodávame a prevádzame montáž tieniacich tkanín a iné

Vysoká životnosť a originalita dizajnu robia z Vášho plota estetický zážitok pre Vás aj Vaše okolie. V plotovom štúdiu pre Vás vypracujeme vizualizáciu Vášho budúceho oplotenia z tvárnic. Kované aj drevené oplotenie patrí k nezanedbateľným architektonickým detailom, ktoré prispievajú k celkovému dojmu Vášho domu. Spája v sebe funkčný aj dekoratívny rozmer, vymedzuje a čiastočne chráni ohraničený priestor Vášho domu. V našej ponuke sú brány a ploty vyrobené z kovových materiálov, čo zaručuje ich pevnosť. Úzko spolupracujeme s našimi partnermi, ktorých si starostlivo vyberáme, a podľa spokojnosti našich klientov vieme, že vyberáme dobre. Preto ploty, ktoré montujeme, vydržia niekoľko desiatok rokov. Ploty na mieru Vášho pozemku i Vašich predstáv Vám zabezpečíme a zrealizujeme spolu s materiálom!

Kontaktujte nás!