Zámková dlažba realizácia s materiálom

VEĽKOPLOŠNÉ GRESOVÉ DLAŽBY A OBKLAD

Hľadáte to správne riešenie pre váš rodinný dom alebo firmu? Vyberte si z našej bohatej ponuky betónových produktov – od betónovej a zámkovej dlažby až po betónové ploty. Štýlový dizajn, pôsobivé farby, rozličné tvary a veľkosti vám poskytnú široké možnosti, ako dokonalo oživiť exteriér, terasu alebo chodník presne podľa vašich predstáv. Špeciálne druhy povrchovej úpravy dlažieb zvyšujú celkový dojem a pôsobia mimoriadne esteticky, súčasne zlepšujú kvalitatívne vlastnosti dlažby a zabraňujú pošmyknutiu. Mrazuvzdorné a pevné betónové tvárnice na plot sú odolné voči poveternostným podmienkam a vďaka svojej finálnej povrchovej úprave nepotrebujú žiadnu dodatočnú kryciu vrstvu omietky či farby. Multiformátová dlažba, veľkoformátová dlažba, zatravňovacia dlažba, betónové obrubníky, palisády a schody či betónové ploty, to všetko nájdete u nás, kedykoľvek k nám zavítate. Stačí si len vybrať. Betónová dlažba do exteriéru sa často označuje ako zámková dlažba. Tento názov vychádza z minulosti, keď sa vyrábalo len pár rozmerových obmien drobných betónových dlaždíc. V súčasnosti má betónová dlažba oveľa širšie vyhotovenie: multiformátová dlažba, veľkoformátová…

HOME GARDEN CENTRUM ŠPECIÁLNA PONUKA!

KLASIK

V kategórii klasik nájdete praktické dlažby vhodné pre rozmanité použitie. Menšie formáty ich predurčujú na univerzálne použitie okolo domu. Chodníky, príjazdy, státia pre automobily sú typickými príkladmi využitia klasických dlažieb.

NATULINE

Dlažby z rady Naturline sa inšpirujú prírodnými povrchmi a farebnosťou. Možnosti betónu v tejto oblasti sú naozaj bohaté. Štiepané bridlice, travertín a skamenené drevo sú predobrazom pre produkty zahrnuté v tejto kategórii.

TRENDY

Produktová rada Trendy zahŕňa dlažby, ktoré spĺňajú nároky kladené súčasnými trendmi v architektúre. Ideálne sa hodia k moderným stavbám a dajú vyniknúť architektonickému zámeru.

RUSTIK

Rada dlažieb Rustik má atmosféru dávnych dôb. Typické sú menšie formáty a otĺkané povrchy. Jednoducho ak máte radi romantické zákutia historických tehlových stavieb, určite si vyberiete.

VEĽKOPLOŠNÉ GRESOVÉ DLAŽBY A OBKLAD

Nadčasové prvky a využívanie prírodných materiálov z nás robí celosvetovo konkurencieschopnú spoločnosť.
Tieto kvality už malo možnosť overiť si mnoho zákazníkov, ktorí si spomedzi všetkých spoločností na svete vybrali práve nás. Vďaka správnemu výberu spoločnosti môžete s kľudom odovzdať svoju predstavu o vysnívanom bývaní do rúk profesionálom, ktorí ju určite dokážu splniť.

HGC tip - Laminam

Kontaktujte nás!