sauny na mieru
 
         Pochôdzne bazénové prekrytia

 

Fínske sauny na mieru

Vôňa dreva, cez 100° a luxus všade okolo. Naše fínske sauny budete milovať

Vonkajšie sauny

Zažite luxus vonkajšej sauny z najvzácnejšieho dreva, severského smreku alebo hrejivej thermo borovice.

Parné sauny

Zážitok ako z kúpeľov v antickom Ríme. Doprajte si saunu bohov.

Kombinované sauny

Kombinácia viacerých typov sáun. Môže to byť spojenie, ktoré budete chcieť.

Wellness na mieru

Zážitkové sprchy, ľadovače, solárne lúky. Komu nestačí len sauna, tomu postavíme celé wellness.

INFRASAUNY NA MIERU

Poctivé infrasauny z dreveného masívu i skla. Ideálne na rehabilitáciu či regeneráciu tela.


REFERENCIE

POCHÔDZNE BAZÉNOVÉ PREKRYTIE

Ak ste niekedy snívali o veľkom bazéne a priestrannej terase na záhrade, ktorej plocha nie je dostatočne veľká, pochôdzne prekrytie je pre Vás najlepším riešením nielen v oblasti praktickosti, ale i dizajnu. Vďaka základnej hodnote tohto typu prekrytia – pochôdznosti, môžete Váš oddychový priestor presunúť z okolia bazénu priamo naň. Pre jeho nosnosť (2 tony) si sem môžete umiestniť napríklad záhradný nábytok a využívať priestor ako plnohodnotnú terasu, či plochu pre okrasnú zeleň a iné doplnky.Výhodami pochôdzneho prekrytia sú aj ochrana pred tepelnou stratou, nečistotami, či vyparovaním.

Prekrytie Vám taktiež poskytuje bezpečnosť v jeho priamom okolí, teda v čase ak nie je bazén napustený vodou, zabraňuje pádu doň a následným zraneniam, nakoľko sa odsúvací mechanizmus zablokuje. Prekrytie je možné otvárať manuálne, avšak bezkonkurenčne najlepšou voľbou procesu otvárania a zasúvania je zabezpečenie si elektromotora s diaľkovým ovládaním. Posun je tiež možné ovládať pomocou mobilného zariadenia cez inteligentnú elektroinštaláciu domu.

Pri riešeniach pochôdznych bazénových prekrytí sa berú do úvahy rôzne parametre, na ktoré by ste určite nemali zabúdať, pretože Vám môžu následne pomôcť pri výbere toho správneho typu prekrytia:

Rozmer bazéna a systém cirkulácie
Smer odsuvu a dostatočný priestor
Celková hmotnosť prekrytia
Zaťaženie snehom

V neposlednom rade je potrebné pri výbere Vášho vysnívaného prekrytia / terasy uvažovať aj nad eleganciou a estetickým vzhľadom, ktoré vedia Vašej záhrade dodať neodolateľný vzhľad. Výberom z rôznych materiálov a farieb môžete svoj štýl bývania dokonale vyzdvihnúť a zvoliť si tak cestu nadčasovej exkluzivity, alebo modernej klasiky.

Kontaktujte nás!