VONKAJŠIE A VNÚTORNÉ BAZÉNY NA MIERU
Robotické bazénové vysávače
bazénové zatrešenia

Snom väčšiny z nás je mať možnosť sa v lete schladiť, vychutnať si vytúžený relax, či si len tak zaplávať. Pridaná hodnota bazéna spočíva vo vychutnaní si pôžitku priamo vo Vašej záhrade alebo interiéry, pretože za oddychom a zážitkami nemusíte ďaleko cestovať.

Každá záhrada je jedinečná svojím tvarom, alebo vonkajšou úpravou v podobe trávnika, terasy či altánku, no i ostatnými okrasnými prvkami v podobe stromov a kríkov, kvetín a iných doplnkov. V jedinečnosti Vašej záhrady tkvie aj výber toho správneho projektu pre bazén a ostatných prvkov potrebných pre jeho výstavbu a zároveň finálnu podobu. 

HOME GARDEN CENTRUM Vám ponúkame množstvo riešení pre Váš vysnívaný bazén:

 

fóliový skimmerový a prelivový
sklokeramický
betónový

FÓLIOVANÉ SKIMEROVÉ BAZÉNY
 Vyberte si z našej širokej ponuky farieb a bazénových doplnkov, chrličov a protiprúdov. Realizujeme výlučne fóliované bazény bazénovou fóliou alkorplan, dlw, elbe.

Či už si zvolíte klasický štýl v tvare obdĺžnika alebo akúkoľvek atypickú podobu, nie je problém sa podmienkam prispôsobiť tak, ako aj v prípade rôznych veľkostí či prevedení.
Presná kalkulácia je na vyžiadanie, nakoľko cena sa líši veľkosťou, v použitých technológiách, doplnkového sortimentu a mieste realizácie.
Vyžiadajte si cenovú ponuku!

 

ROBOTICKÉ BAZÉNOVÉ VYSÁVAČE

 

široký výber bazénových vysávačov