VONKAJŠIE A VNÚTORNÉ BAZÉNY NA MIERU

PROJEKTOVANIE A REALIZÁCIA WELLNESS

Snom väčšiny z nás je mať možnosť sa v lete schladiť, vychutnať si vytúžený relax, či si len tak zaplávať. Pridaná hodnota bazéna spočíva vo vychutnaní si pôžitku priamo vo Vašej záhrade alebo interiéry, pretože za oddychom a zážitkami nemusíte ďaleko cestovať.

Každá záhrada je jedinečná svojím tvarom, alebo vonkajšou úpravou v podobe trávnika, terasy či altánku, no i ostatnými okrasnými prvkami v podobe stromov a kríkov, kvetín a iných doplnkov. V jedinečnosti Vašej záhrady tkvie aj výber toho správneho projektu pre bazén a ostatných prvkov potrebných pre jeho výstavbu a zároveň finálnu podobu. 

HOME GARDEN CENTRUM Vám ponúkame množstvo riešení pre Váš vysnívaný bazén:

 

fóliový skimmerový a prelivový
nerezový skimmerový a prelivový
laminátový
sklokeramický
betónový

FÓLIOVANÉ SKIMEROVÉ BAZÉNY
 Vyberte si z našej širokej ponuky farieb a bazénových doplnkov, chrličov a protiprúdov. Realizujeme výlučne fóliované bazény bazénovou fóliou alkorplan, dlw, elbe.

NEREZOVÉ BAZÉNY

Nerezové bazény  sú výnimočné hneď z niekoľkých dôvodov. Ich prednosťou je predovšetkým nadčasový a moderný dizajn, ktorý možno ľubovoľne prispôsobiť požiadavkám klienta.

SKIMMEROVÉ

Nerezovy skimmerovy bazen

PRELIVOVÉ

Nerezový prelivový bazén

✔ DLHÁ ŽIVOTNOSŤ
✔ INDIVIDUÁLNY TVAR
✔ MOŽNOSŤ INŠTALÁCIE V ŤAŽKO DOSTUPNÝCH MIESTACH

LAMINÁTOVÉ BAZÉNY

Laminátové bazény sú vyrobené z vysoko odolného laminátu, ktorého konštrukčná pevnosť je podporená vinylovo-esterovou vrstvou.  štýlom schodov.

Lamelové bazény NEO
LAMINÁTOVÝ BAZÉN

 

✔ RÝCHLOSŤ MONTÁŽE
✔ MOŽNOSŤ VOĽBY FARIEB
✔ CELISTVOSŤ

BETÓNOVÉ BAZÉNY

BETÓNOVÉ BAZÉNY 1

Betónové bazény sú ideálnou alternatívou najmä do interiéru. Ponúkajú veľkú variabilitu vo voľbe tvaru a veľkosti, aj v ponuke rôznych možností obloženia, od bazénovej fólie, keramickej alebo sklenenej mozaiky, betónovej stierky až po prírodný kameň.

VNÚTORNÉ BAZÉNY

VNUTORNE BAZÉNY

Či už si zvolíte klasický štýl v tvare obdĺžnika alebo akúkoľvek atypickú podobu, nie je problém sa podmienkam prispôsobiť tak, ako aj v prípade rôznych veľkostí či prevedení.
Presná kalkulácia je na vyžiadanie, nakoľko cena sa líši veľkosťou, v použitých technológiách, doplnkového sortimentu a mieste realizácie.
Vyžiadajte si cenovú ponuku!

 

PROJEKTOVANIE A REALIZÁCIA WELLNESS NA KLÚČ

 

PROJEKTOVANIE WELLNESS

Realizácia wellness na kľúč

  • Kompletná realizácia od návrhu až po montáž
  • Privátne i komerčné wellness
  • Možnosť návrhu a 3D vizualizácia od našich architektov
  • Odborné konzultácie s architektmi a projektantmi
  • Široká škála výrobkov na mieru
wellness-products

Wellness výrobky

Ak uvažujete o kúpe samotných wellness výrobkov, ponúkame celý rad typizovaných modelov a zároveň aj výrobu výrobkov na mieru.

privatne-wellness

Privátne wellness

Privátne wellness sa čoraz častejšie stávajú súčasťou rodinných domov. Zároveň každý rok pribúdajú hotely a kúpaliská, ktoré pri výstavbe alebo rekonštrukcii vyčleňujú priestor práve pre výstavbu wellnessu. Opíšte nám vašu predstavu a my vám radi pomôžeme ju vytvoriť, či už si prajete len samotné výrobky alebo kompletný wellness na kľúč.