MONT-ALU s.r.o.

PREDSTAVUJEME VÁM PARTNERA
PRE VÝROBU, PREDAJ A MONTÁŽ ZIMNÝCH ZÁHRAD, BAZÉNOVÝCH ZASTREŠENÍ, ZASKLENIE TERÁS A BALKÓNOV

 

O spoločnosti

Vieme, aký veľký vplyv má na človeka prostredie, v ktorom sa nachádza. Práve preto pri dizajne a výrobe našich produktov dbáme na ich moderný a elegantný vzhľad.

Už viac ako 25 rokov skrášľujeme Váš životný priestor a tak pomáhame premeniť Váš dom na domov. Vytvárame pre Vás priestory pre oddych a relax, príjemné posedenie s rodinou a priateľmi, či zabezpečujeme dnes už tak vzácne súkromie.

Všetky naše produkty vyrábame, a to za pomoci štyroch hlinikární, ktoré nám zabezpečujú stabilnú dodávku hliníkových profilov so špeciálnou povrchovou úpravou, aby naše produkty prinášali čo najmenej starostí s údržbou a vy ste si ich mohli nerušene užívať desaťročia po ich kúpe.
Vlastné obchodné a vývojové oddelenia nám poskytuje ideálne zázemie pre kontinuálny a progresívny vývoj všetkých systémov  nášho portfólia. Naša výroba disponuje najmodernejším technologickým strojným vybavením pre spracovanie hliníkových profilov pre všetky typy výrobkov. Zároveň špičkový tím odborníkov v našom vývojovom centre dbá na aktuálne dizajnové trendy a úspešne ich aplikuje do výrobného procesu.

Hlavné činnosti

VÝROBA, PREDAJ A MONTÁŽ ZIMNÝCH ZÁHRAD

VÝROBA, PREDAJ A MONTÁŽ BAZÉNOVÝCH ZASTREŠENÍ
ZASKLENIE TERÁS A BALKÓNOV

Hlavné činnosti

VÝROBA, PREDAJ A MONTÁŽ ZIMNÝCH ZÁHRAD
VÝROBA, PREDAJ A MONTÁŽ BAZÉNOVÝCH ZASTREŠENÍ
ZASKLIEVANIA TERÁS A BALKÓNOV

Hlavné činnosti

VÝROBA, PREDAJ A MONTÁŽ ZIMNÝCH ZÁHRAD
VÝROBA, PREDAJ A MONTÁŽ BAZÉNOVÝCH ZASTREŠENÍ
ZASKLIEVANIA TERÁS A BALKÓNOV

Prečo práve MONT-ALU ?

Máme kontrolu nad celým procesom výroby. Od výberu materiálov a dizajnu až po samotné doručenie a montáž. Za kvalitou svojich riešení si stojíme a potvrdzuje ju aj ich dlhoročná životnosť. Našim produktom veríme a preto pre každý náš výrobok poskytujeme 5 ročnú záruku. Naše interné montážne tímy sú pripravené vyhovieť všetkým požiadavkám zákazníka.

MontAlu, kúsok elegancie pre každý deň.

Čo nás najviac vystihuje?

Top ponuka!

Zimné záhrady, ktoré naplnia aj tie najvyššie očakávania

Hliníkové konštrukcie z našej dielne sú lakované špeciálnym exteriérovým náterom s garanciou stálosti farby až 10 rokov.

Náš tip!

4 modely zastrešenia bazénov na mieru a farieb podľa želania vďaka vlastnej práškovej lakovni

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate 3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole