O Nás

Na začiatku vznikla myšlienka, ktorá bola natoľko silná, až sa časom premenila na realitu.
Tou myšlienkou bola pomoc.
Tak vznikol jedinečný nápad, ako pomôcť bežnému človeku zorientovať sa v odvetviach pre bývanie a záhradu. Ak ste už stavali, rekonštruovali, riešili záhradu, prezerali si ponuky realít či vybavovali hypotekárny úver alebo projekt, zaiste nám dáte za pravdu, že hľadať spoľahlivú spoločnosť na realizáciu nebolo vždy jednoduché. O to náročnejšie je nájsť hneď niekoľko spoločností pre komplexné riešenia. Pracovali sme teda s myšlienkou vyriešenia daného problému za Vás. Spojením firiem sme pre Vás zoskupili viac odborností pod jednu strechu. Preto sa strecha stala našim symbolom v logu a zárukou tri kľúčové slová – SPOĽAHLIVOSŤ, KVALITA a ODBORNOSŤ. S radosťou Vám oznamujeme, že sa nám podarilo vytvoriť úspešný projekt, ktorého výsledok si môžete pozrieť na tejto webovej stránke, v katalógu či v našom showroome.

V jednoduchosti je krása a v snahe, aby sme Vám systém fungovania „pod jednou strechou“ uľahčili, našli sme spôsob, akým môžete získať profesionálne poradenstvo a cenovú ponuku priamo od realizátora, a to odbornou komunikáciou, ktorá je pre klienta tou najjednoduchšou cestou.

H Harmónia

O – Odbornosť

MMotivácia

E Efektivita

 

 

G – Garancia

A – Ambícia

R Rýchlosť

D – Dôvera

E –  Energia

N – Nápad

 

H Harmónia

O – Odbornosť

MMotivácia

E   – Efektivita

 

G  – Garancia

A  – Ambícia

R  Rýchlosť

D  – Dôvera

E  –  Energia

N  – Nápad

 

 

 

H Harmónia

O – Odbornosť

MMotivácia

E Efektivita

 

 

G – Garancia

A – Ambícia

R Rýchlosť

D – Dôvera

E –  Energia

N – Nápad

CENTRUM
DOBRÝCH NÁPADOV!

SPOĽAHLIVOSŤ  •    ODBORNOSŤ  •    KVALITA

PREČO BY STE

SI MALI VYBRAŤ

HOME GARDEN

CENTRUM?

  • U nás nájdete komplexné práce s materiálom na jednom mieste
  • Ušetríme vám čas
  • Profesionálny prístup ku každému zákazníkovi
  • Vytvárame vizualizácie
  • Obhliadky a cenové ponuky zadarmo
  • Spokojnosť klientov

Podmienky zľavy

Vybrali ste si jednu alebo viac činností z katalógu overených firiem HOME GARDEN CENTRUM?

Získali ste v prvom rade SPOĽAHLIVOSŤ, KVALITU a ODBORNOSŤ. Zároveň máte nárok na zľavu vo výške 3 % a ostatné poskytované výhody.

Ako môžete zľavu získať? 

Vyplňte formulár cez webstránku https://www.homegardencentrum.sk/
resp.  kontaktujte HOME GARDEN CENTRUM alebo ktoréhokoľvek partnera v katalógu

Vyplnením formulára automaticky nadobudnete členstvo v HOME GARDEN CENTRUM s nárokom na 3 % zľavu a ostatné poskytované výhody.

Bez registrácie nie je možné nárokovať si zľavu, pretože je poskytovaná výhradne členom HOME GARDEN CENTRUM.

Zľavu je možné si uplatniť u ktoréhokoľvek partnera okrem KAMAPRO s.r.o., kde získate voucher od HOME GARDEN CENTRUM na stavebné práce a Xpert reality s.r.o. kde čerpáte ocenenie vašej nehnuteľnosti zdarma.

HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. si vyhradzuje právo úpravy podmienok poskytovaných zliav v prípade zmien zo strany partnerov. V takom prípade budú zmeny uverejnené na webstránke  www.homegardencentrum.sk.

Zľavu je možné uplatniť pri predložením cenovej ponuky partnera HOME GARDEN CENTRUM. To znamená, že v prípade ak nebol partner o zľave dopredu upozornený zo strany klienta, nárok na zľavu zaniká.