Vizualizácie INTERIÉROV
3d TLAČ MODELOV

vizualizácie interiérov

Vďaka unikátnej možnosti zariadiť si interiér nábytkom od jedného výrobcu, dokážete svoj domov maximálne zjednotiť a vytvoriť tak príjemné harmonické prostredie. Znamená to, že nábytok do obývačky, kuchyne, spálne a ďalších miestností môžete mať vyhotovený z rovnakých materiálov a na mieru.

vypracovanie 3d vizualizácií doplnené o 3d tlač

Aký je dôvod riešiť vizualizáciu pri rekonštrukcii domu alebo bytu? Hlavným dôvodom je, aby ste čo najviac a zároveň čo najefektívnejšie využili svoj priestor.
Pomocou vizualizácie si viete nastaviť rozmiestnenie nábytku a farebnosť tak, aby všetko spolu ladilo v jednom kontraste, ktorý chcete dosiahnuť. Zároveň predídete zbytočne nevyužitému priestoru a všetko Vám do seba krásne zapadne. Nevyužitý priestor nepôsobí veľmi pekne, a preto naša rada znie, že pri rekonštrukcii bývania nenechávajte všetko len na fantáziu a improvizáciu, ale využite možnosti, ktoré Vám dnešná doba ponúka a nechajte si vytvoriť vizualizáciu.
Ešte predtým, ako začnete napríklad sekať steny alebo rezať priečky, nakupovať materiál (obklad, parkety atď. atď.), pozrite si, ako by celá realizácia mohla vyzerať. Poraďte sa s našimi dizajnérmi, povedzte im o svojich predstavách, aké farby či materiály preferujete, čo sa vám páči alebo aj napríklad aké máte hobby a oni vám ušijú dizajn na mieru. Ušetríte si tak zároveň mnoho starostí a môžete svoj domov vidieť ešte pred tým, ako začnete s realizáciou. Vaše milované miesto sa stane takým, ako ste si ho predstavovali.

Ak budete následne realizovať práce so stavebnou spoločnosťou, tá určite uvíta, že máte rekonštrukciu profesionálne naplánovanú. Viete presne, čo, ako a kam chcete umiestniť. Tým určite ušetríte čas a predídete nedorozumeniam. Zároveň si viete aj vy spätne kontrolovať vykonané práce. Ak plánujete realizovať rekonštrukcie, obráťte sa na nás. Poskytneme Vám komplexný servis od obhliadky cez vizualizáciu, poradenstvo, výber materiálov až po všetky stavebné práce. Zároveň ušetríte financie, pretože v takomto prípade sa prihliadne na cenu vizualizácie.

Kontaktujte nás!