HOME GARDEN CENTRUM VÁM PREDSTAVUJE PARNERA PRE KOMPLETNÉ ZARIAĎOVANIE INTERIÉROV NA MIERU

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti Urgela

Skúste si predstaviť pojmy, ktoré ešte v nedávnej minulosti predstavovali silnú emóciu: „KVALITNÝ TOVAR“, „KVALITNÁ SLUŽBA“, „ÚCTIVÁ PRÁCA“, alebo „VÁŠNIVÁ PRÁCA“. Áno. Veľavravné slovné spojenia, s ktorými sa dnes stretávate zriedka a nájsť dodávateľa, spoločnosť, alebo firmu, ktorá tieto pojmy ctí a riadi sa nimi je čoraz zložitejšie. Naša rodinná spoločnosť URGELA® sa riadi v prvom rade práve týmito, už často zabudnutými zásadami, a preto je naša práca zároveň aj našou vášňou, čo pre našich zákazníkov zaručuje maximálnu spokojnosť, komfort a pohodlie kompletnej dodávky. Kladieme dôraz na poradenstvo, vysvetlenie a objasnenie rôznych aspektov návrhov a realizácii interiérov, ale hlavne na maximálne naplnenie reálnych a funkčných možností pre našich klientov. Pre dôkladnú kvalitu služby a súčasne aj kvalitu ponúkaných produktov úspech našej rodinnej firmy vidíme v spolupráci s viacerými renomovanými zahraničnými spoločnosťami. Naši zákazníci sú rôzni, s rozličnými požiadavkami a s rôznym pohľadom na riešenie svojich potrieb. Individuálny

Hlavné činnosti

KOMPLETNÉ ZARIAĎOVANIE INTERIÉROV NA MIERU

TECHNICKÉ PORADENSTVO K PRÍPRAVE PRIESTORU

OBHLIADKA A ZAMERANIE PRIESTORU

PRÍPRAVA DIZAJNOVÝCH GRAFICKÝCH VIZUALIZÁCIÍ – KOMPLETNÁ TECHNICKÁ DOKUMENTÁCIA
MONTÁŽ NÁBYTKU DO CELÉHO INTERIÉRU NA MIERU AJ S DODANÍM VŠETKÝCH SPOTREBIČOV DO DOMÁCNOSTI
 

Hlavné činnosti

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

Hlavné činnosti

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

Prečo práve Urgela?

Prečo práve my? Kompletne zabezpečíme ucelený dodávateľský servis od A až po Z. Kuchyne, obývačky, spálne, šatne a šatníky, interiérové dvere, drevené obklady a kúpeľňový, ale aj solitérny nábytok. Bežné, ale aj luxusné kuchynské spotrebiče, pracovné dosky či už z prírodného kameňa, alebo technických zmesí. To všetko s našim svedomitým prístupom ku každému klientovi podľa jeho individuálnych potrieb robí z našej rodinnej spoločnosti URGELA seriózneho a spoľahlivého partnera. Možno sa pýtate čím sme iní. Možno práve tým, že názov našej firmy je našim priezviskom a to hovorí za všetko. Alebo, ak ideme s našou kožou na trh, nič nemôže dopadnúť zle, jednoducho nesmie. Naša služba pre našich klientov je našim poslaním.

Čo nás najviac vystihuje?

Urgela top ponuka

Top ponuka!
KOMPLEXNOSŤ A UCELENOSŤ CELÉHO DIELA OD JEDNÉHO VÝROBCU
PRÉMIOVÉ NÁBYTKOVÉ LAKY, VÝNIMOČNÉ INTERIÉROVÉ DVERE, LUXUSNÉ SPOTREBIČERENOMOVANÝCH SVETOVÝCH ZNAČIEK

Urgela showroom

HOME GARDEN CENTRUM TIP!

ZÁRUKA RODINNEJ FIRMY PRE KOMPLEXNÚ REALIZÁCIU VÁŠHO NOVÉHO INTERIÉRU. Pozývame vás do nášho exkluzívneho showroomu v Bratislave, radi vás privítame a poradíme.

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate 3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole