HOME GARDEN CENTRUM Vám predstavuje partnera pre vodu, plyn, kúrenie a kúpeľňové štúdio

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti BUGAR

Firma BUGAR bola založená v roku 1991 a odvtedy nadobudla veľa skúseností a vybudovala si dobré meno u množstva klientov, ktorí sú aj dodnes firme BUGAR, s.r.o. verní. Spočiatku sa špecializovala na dodávky plynových kotlov a radiátorov, no v priebehu ďalších rokov firma rozšírila svoj sortiment o ďalšie komodity v oblasti rozvodov vody, plynu, kúpeľňového programu, záhradného programu, plynových kotlov, kotlov na tuhé palivo, kúpeľňového nábytku a pod. Spoločnosť je dnes schopná zastrešiť kompletnú renováciu či výstavbu bytových zariadení, domov či väčších stavieb.

Hlavné činnosti

Realizácia, Predaj ,Voda

Kúpeľňové štúdio, Kúrenie, Servis, Plyn

Hlavné činnosti

Realizácia, Predaj, Voda

Kúpeľňové štúdio, Kúrenie, Servis, Plyn

Hlavné činnosti

Kúpeľňové štúdio, Kúrenie, Servis

Plyn, Realizácia, Predaj, Voda

Prečo práve BUGAR?

Naša firma má dlhoročné skúsenosti v oblasti vodoinštalácie a kúrenárstva, teda v dodávke a montáži rozvodov vody, odpadu a kúrenia ako aj kotolní rodinných a bytových domov. Vyvíjame sa a prispôsobujeme sortiment v súlade s potrebami doby, napríklad sme partnerom programu Zelená domácnostiam a realizujeme aj dodávku a montáž tepelných čerpadiel, solárnych ako aj fotovoltaických kolektorov. Naša činnosť sa v priebehu rokov rozšírila aj o kúpeľňové štúdio so širokým sortimentom a s poradenstvom pri vytváraní dizajnu šitým na mieru zákazníkovi. Zákazníkom sme schopní poskytnúť komplexné služby od technického poradenstva, plánovania a 3D vizualizácií, cez výber a dodávku správnych komponentov, odbornú montáž, až po záručný i pozáručný servis. Ako doplnkovú službu poskytujeme zapožičanie profesionálneho náradia Hilti. Pracujeme s kvalitným materiálom a pravidelne školenými odborníkmi, ktorí sa snažia odvádzať profesionálnu a precíznu prácu.

Čo nás najviac vystihuje?

Top ponuka!
ŠIROKÝ SORTIMENT VODOINŠTALAČNÉHO A KÚRENÁRSKEHO MATERIÁLU,AKO AJ OBKLADOV, DLAŽIEB A ZARIAĎOVACÍCH PREDMETOVKÚPEĽNÍ S KOMPLEXNÝMI SLUŽBAMI

HOME GARDEN CENTRUM TIP!
3D vizualizácie

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate 3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole