San Marco

San Marco

Farebný prvok a jeho textúra zohrávajú v modernej architektúre podstatnú a dôležitú úlohu. Ak má byť architektúra – ako písal Le Corbusier – „umeleckým výtvorom, fenoménom, ktorý vzbudzuje emócie“, farba je pri jej projektovaní základným princípom.
Farebné odtiene, použité materiály a povrchové efekty sa stávajú základnými zložkami, ktoré prispievajú k originalite projektu, pretože inovatívnym spôsobom predstavujú svetlo a priestor.

Preto dnes spoločnosť San Marco Group Spa ponúka odborníkom na farby oveľa viac, ako len sortiment produktov: rozsiahlu sériu kreatívnych riešení, efektov a dekoratívnych záverečných úprav s veľkým výrazom a neodškriepiteľným čarom, ktoré dokážu vyhovieť najrozmanitejším požiadavkám interiérovej dekorácie a štýlu.

Produkty s viac ako 30 dekoratívnymi možnosťami, 50 textúrami, 1500 dostupnými odtieňmi a s takmer nekonečnými kombinačnými možnosťami umožňujú realizovať skutočné a originálne výtvory, ktoré dokážu zaodieť steny a prejaviť sa v štylistickej atmosfére, kde emocionálny účinok dekorácie vzájomne pôsobí s priestorom a vplýva na vnímanie daného miesta.

Kolekcia, ktorá vznikla zo syntézy tradície, remesla a výskumu, je úzko spojená s myšlienkou „pekne a dobre urobeného“, charakteristická tým najlepším z made in Italy, a inšpirovaná medzinárodným pohľadom: to všetko je línia Decorativi San Marco, ktorá ponúka jedinečné riešenia, šité na mieru pre každého zákazníka. Sú inovatívne, účinné a zároveň v súlade so súčasnými trendmi na trhu v oblasti nábytku, dizajnu a architektúry.

Interier