Váš modulový domov

HOME GARDEN CENTRUM Vám predstavuje partnera PRE VÝROBU A VÝSTAVBU MODULOVÝCH DOMOV

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta.Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti ModulX

Korene našej spoločnosti v odbore modulových stavieb siahajú veľmi hlboko, nakoľko spoločnosť ModulX s.r.o. sa zakladá na existujúcej firme, ktorá sa 20 rokov zaoberala výrobou modulárnych stavieb. Napriek krátkej existencii značky ModulX, ale vďaka predchádzajúcim skúsenostiam vedenia spoločnosti v tomto a v stavebnom segmente, ale tiež vďaka 20 ročným skúsenostiam pracovníkov je istotou úspešnej, modernej a napredujúcej firmy.
Modulárna výstavba je vízia stavanie v celej Európe, a preto veríme v jej budúcnosť. Prinášame vám dostupné bývanie, ktoré vás nezaťaží náročnou údržbou ani prevádzkovými nákladmi.
Ručíme za kvalitu, pretože máme zodpovedných a kvalifikovaných zamestnancov, ktorí rozvíjajú svoje znalosti a skúsenosti. Inovujeme materiály, vyvíjame vlastné stroje, aplikujeme nové technológie, investujeme do ľudí, nakoľko štandardy sú pre nás nepostačujúce.

Hlavné činnosti

VÝROBA A VÝSTAVBA MODULOVÝCH STAVIEB

Hlavné činnosti

VÝROBA A VÝSTAVBA MODULOVÝCH STAVIEB

Prečo práve ModulX

Moderné technológie, odborný personál, rokmi overené procesy, to všetko je zárukou kvality a  spoľahlivosti pri realizácie našich stavieb. V snahe o udržanie svojej konkurencieschopnosti na európskom trhu využívame viaceré nástroje na zlepšenie a zefektívnenie vnútorných procesov. Jedným z nich je aj implementovanie certifikátu kvality podľa EN ISO 9001:2015, ktoré vyžaduje schopnosť preukazovať neustále zlepšovanie.
Modulárne stavby sú vďaka svojej kombinačnej schopnosti jednoducho montovateľné, ale aj rozšíriteľné, demontovateľné a recyklovateľné. Sú schopné pohotovo a pružne reagovať na požiadavky majiteľa stavby počas celej životnosti. Modulová stavba má tú výhodu, že pokiaľ stratí svoj zmysel, je možné ju buď relatívne ľahko odstrániť, alebo naopak dostavať a zmeniť jej účel bez straty funkčnosti.
Stavby sú charakteristické rýchlosťou výstavby vďaka vysokému stupňu prefabrikácie stavebných systémov. Využívajú procesy nezávislé od počasia, väčšia časť prípravy sa sústreďuje do predprípravy vo výrobnej hale, kde je zabezpečené dobré monitorovanie kvality. Modulárne stavby minimalizujú náklady vznikajúce pri tradičných stavbách, vyplývajúce z technologických procesov, prestojov a nepredvídaných udalostí.

Čo nás najviac vystihuje?

Top ponuka!
ÚSPORA ENERGIÍ

Termoizolačné vlastnosti materiálov používaných na stavbu montovaných domov výrazne znižujú náklady na vykurovanie a zabezpečia v dome príjemnú teplotu počas celého roka.

HOME GARDEN CENTRUM TIP!
RÝCHLOSŤ VÝSTAVBY

Od základov až po zastrešenie v priemere len 2 mesiace.

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate  3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole