Pre kvalitnejšie bývanie

HOME GARDEN CENTRUM
Vám predstavuje partnera
pre drevené terasy a podlahy, fasády, drevené pergoly a zimné záhrady

HOME GARDEN CENTRUM Vám predstavuje partnera pre drevené terasy a podlahy, fasády, drevené pergoly a zimné záhrady

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti Wood Garden

Wood Garden je moderná slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti stavebníctva. Ponúkame široké portfólio kvalitných produktov a služieb. Našim hlavným cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby od projektu až po realizáciu. Množstvo spokojných zákazníkov a úspešne dokončených stavieb robí z našej spoločnosti spoľahlivého a profesionálneho obchodného partnera. Našim cieľom je každý rok napredovať v danej oblasti a postupne rozširovať a skvalitňovať ponúkané produkty a služby. Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu z dreva a hliníka. Sme výrobcami drevených a hliníkových pergol a zimných záhrad. V našej ponuke môžete nájsť aj drevené terasy a odvetrané fasády z exotických alebo európskych drevín a exkluzívne drevené podlahy. Sme predajcami kvalitnej tieniacej techniky. Našim klientom ponúkame len nami overené materiály, pri ktorých sa vieme zaručiť za ich kvalitu. Ku každému zákazníkovi pristupujeme s rešpektom a úctou a snažíme sa vždy vyhovieť jeho predstavám a požiadavkám. Príďte nás navštíviť a presvedčte sa sami o kvalite a profesionalite našej spoločnosti. Širokú ponuku našich služieb a produktov si môžete prísť pozrieť do showroomu Wood Garden v Bratislave, kde Vás radi privítame. Tešíme sa na spoluprácu a veríme, že naše produkty a služby Vám pomôžu k lepšiemu a krajšiemu bývaniu.

Hlavné činnosti

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

Hliníkové pergoly

drevené terasy

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

Bioklimatické pergoly

tieniaca technika

Zimné záhrady

Hlavné činnosti

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

Hlavné činnosti

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

Prečo práve Wood Garden?

Sme expertami vo svojej oblasti, roky skúsenosti a množstvo realizácií nás naučilo naslúchať požiadavkám našich klientov a následne ich spoločne meniť do funkčných a efektívnych riešení. Sme dlhodobým a spoľahlivým partnerom. Pracujeme čestne, komunikujeme s rešpektom a snažíme sa poskytnúť pomoc a odborné poradenstvo. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Vždy sa pokúšame prekonávať očakávania klienta s našou kreativitou a láskou k našej práci. Neustále sa snažíme hľadať pre našich zákazníkov alternatívne ekonomické riešenia, avšak našim cieľom nie je poskytnúť Vám najlacnejší produkt alebo službu na trhu, ale zabezpečiť Vám kvalitné materiály a tím profesionálov, ktorý sa postarajú o kvalitný a hodnotný stavebný projekt, ktorý Vám bude slúžiť dlhé roky. Preto je kvalita a profesionalita u nás vždy na prvom mieste.

Čo nás najviac vystihuje?

Top ponuka!
Drevené pergoly a zimné záhrady

HOME GARDEN CENTRUM TIP!
Kvalitné drevené terasy a fasády z exotických drevín

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate 3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole