Vyhľadajte profesionálov na odbornú realizáciu

 

Stavajte dom bez stresu!
Cena je dôležitá, ale nie je všetko!
Zmluvu konzultujte a pripomienkujte

💡HOME GARDEN CENTRUM TIP – Stavajte dom bez stresu!


Ak sa rozhodnete stavať dom, určite chcete, aby bol postavený kvalitne. Pre realizáciu stavby rodinného domu si určite zvoľte odborníkov. Ak sa do stavby pustí osoba, ktorá sa nevyzná v stavebníctve, má často nereálne predstavy a málo skúseností. Nakoľko je viac ako pravdepodobné, že táto osoba stavia dom po prvý či druhý krát, je takmer nemožné vyhnúť sa chybám, ktoré vyplývajú z praxe. Nenaleťte ani internetovým majstrom. Prehliadače sú dobrý pomocník, kde sa dozviete základné informácie, nie sú však staviteľ. Rovnako aj návody a videá ako na to. Slúžia ako krásny námet. Ak sa však chcete vyhnúť finančným a časovým stratám, zvoľte radšej odbornú realizáciu.
Stále môžete byť a mali by ste byť prítomný pri kontrole výstavby, pretože v jej samom závere výstavby si môžete povedať: „Stavali sme dom.“, namiesto smutného: „Stavali nám dom.“

Odborná práca je nevyhnutnosťou na to, aby výstavba domu prebehla bez stresu.

A ako si vybrať stavebnú firmu?

Dožadujte si preukázanie skúsenosti s podobným typom stavby, aký ste sa rozhodli realizovať.

Vyžiadajte si alebo si prečítajte referencie predchádzajúcich klientov.

Pýtajte sa tiež na ich profesionálnu odbornosť, a ak firma spolupracuje so subdodávateľmi , žiadajte si referencie aj na nich.
V neposlednom rade si zistite aj časové možnosti realizácie vašej stavby.

Rozhodnite sa pre stavbu prostredníctvom našej stavebnej firmy a uľahčite si vašu cestu k novému domovu.

Odborná realizácia začína už pri výbere pozemku, cez cenovú ponuku, prvý výkop až po odovzdanie kľúča. Kvalitnú prácu Vám môžeme kedykoľvek ukázať a privítať vás v našom showroome HOME GARDEN CENTRUM v Šamoríne.

💡HOME GARDEN CENTRUM TIP – Cena je dôležitá, no nie je všetkým!

Cena je dôležitá, nejde však o jediný dôležitý parameter. Treba dávať pozor na kvalitu a prevedenie stavby. Rozdiely v cenách medzi jednotlivými spoločnosťami môžu byť pritom spôsobené rôznymi faktormi. Ide predovšetkým o úroveň režijných nákladov, vzdialenosť firmy od stavby, cenu materiálu, prípadne kalkulovanú maržu spoločnosti.

Ak budete realizovať stavbu svojpomocne, ušetríte cca 10-15%, no stratíte v priemere 2 roky vášho času!
Naša spoločnosť nesľubuje najnižšiu cenu, ale garantuje kvalitu a šetrí tým najdôležitejším – časom. 


💡HOME GARDEN CENTRUM TIP – Zmluvu konzultujte a pripomienkujte!

Zmluva je najdôležitejšou časťou pred začiatkom výstavby domu. Keďže ide o oficiálnu dohodu medzi stavebnou spoločnosťou a zákazníkom o podmienkach spolupráce, je potrebné zmluvu pozorne prečítať a vypracovať k nej pripomienky. Firma by však mala byť ústretová, pokiaľ chcete do zmluvy zakomponovať niektoré chýbajúce náležitosti a mala by odkomunikovať dané body, aj keď do zmluvy po vzájomnej dohode neboli zahrnuté.

V zmluve o dielo musia byť jasne stanované podmienky celej výstavby ako sú garantovaná cena diela, čas realizácie a záručné podmienky.

Predmetná zmluva musí obsahovať všetky povinné náležitosti, dostatočne definovaný predmet plnenia, lehoty dodania, stavebný proces a plán a jeho podmienky, ako aj cena a špecifikácia platieb a iné. Ak máte možnosť, tak zmluvu komunikujte s právnikom.

ZHRNUTIE HOME GARDEN CENTRUM – TIPY!

Stavajte dom bez stresu!
Cena je dôležitá, ale nie je všetko!
Zmluvu konzultujte a pripomienkujte!

Home Garden Centrum