Trampolína EXIT Elegant 305 cm – v 4 FARBÁCH

Holandská Trampolína EXIT Elegant s priemerom ø305cm s ochrannou sieťou je vysoko kvalitná okrúhla trampolína so sivým vnútorným ochranným matracom pružín a „suknicou“ s možnosťou výberu z niekoľkých farebných prevedení: zelená, šedá, tyrkysová alebo fialová, takže si s istotou vyberiete taký, ktorý vám najviac pasuje k charakteru vášho domova. 

Bezpečnostná sieť dodáva trampolíne ešte vyšší stupeň bezpečnosti ako i užívateľského pohodlia.

Extrémne pevný rám tejto série trampolín je ľahko a jednoducho zmontovateľný. 

Tento druh trampolíny spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy, zároveň je maximálne trendy a dizajnovo veľmi cool.

A ČO ROBÍ TÚTO TRAMPOLÍNU TAK JEDINEČNOU?

Jeden z nastabilnejších ránov na svete!

Rám EXIT Elegant trampolíny je extrémne pevný a tým maximálne bezpečný a stabilný. Tento patentovaný rám so svojimi jedinečnými nohami tvaru “L“ bol vyvinutý špeciálne za tým účelom, aby sa zabránilo pádu alebo prevráteniu celej trampolíny. Dokonca aj keď sa deti odrážajú veľmi vysoko, alebo skáču nepredvídateľne, trampolína zostane vždy pevne na svojom mieste. EXIT Toys označuje tento rám ako Ultimate Stability Frame (USF)!

Navyše, trampolína Elegant dokazuje, že bezpečnosť a dizajn idú ruka v ruke, pretože tento jedinečný produkt bude vo vašej záhrade vyzerať ozaj skvele!

Skvelý zážitok zo skákania!

Trampolíny EXIT Elegant sú nielen krásne, ale aj vysoko odolné a pevné. Samotný oceľový rám je naviac pozinkovaný a následne práškovou technológiou navrstvený tak, aby odolával nepriaznivým poveternostným podmienkam a hrdzi nedal šancu.

Dlhé dvoj-kónické pružiny s dĺžkou 17,7 cm zaručujú úžasný zážitok zo skákania – teda skvelý odraz a výskok ako i mäkký dopad.

Myslelo sme na všetko!

Rovnako ako každá nadzemná trampolína EXIT i  EXIT Elegant je vybavená bezpečnostnou sieťou, pričom pri jej navrhovaní sa myslelo na každý detail zaručujúci bezpečnosť skákajúcich detí ako i odolnosť, trvácnosť a v neposlednom rade top prevedenie a trendy dizajn. Vchod má vytvorený prekrývajúcou sa klapkou, ktorý sa postará jednak o pohodlie vstupu a výstupu ako i garancie zamedzenia vypadnutia z trampolíny. Laminátový prut v hornej časti siete ju udržia vždy dobre napnutú a zaoblenú okolo stĺpikov, ktoré su taktiež obalené ochrannou penou, pre dosiahnutie ešte vyššej ochrany skakajúceho.

Robustný ochranný matrac pružín navyše obsahuje ochrannú sieťku – tzv. Foot Protection System (FPS), ktorý bol špeciálne vyvinutý spoločnosťou EXIT, aby sa pri skákaní zamedzilo vniknutiu chodidla do priestoru medzi pružiny. 

Potešenie zo skákania za neuveriteľne krátky čas!

Samotná montáž trampolíny EXIT Elegant nie je vôbec zdĺhava ani komplikovaná a zaberie vám max. len 1.5 – 2 hod.!

Inovatívny systém upevnenia umožňuje oveľa jednoduchšie trampolínu zmontovať v porovnaní s inými trampolínami. Aj suknica sa k ochrannému matracu pripevní okamžite pomocou zipsu.

S trampolínami EXIT Elegant si budete určite užívať hodiny zábavy a vychutnávať všakovaké akrobatické prvky!

od: 576,- €