HOME GARDEN CENTRUM VÁM PREDSTAVUJE PARTNERA NA ŤAŽBU, SPRACOVANIE, VÝROBU PRODUKTOV, OBKLADOV A DLAŽIEB Z TRAVERTÍNU

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta.Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti KAMEŇ RENESANS

V 21. storočí sú inovácie v oblasti stavebníctva ovplyvnené aj klimatickými zmenami. Do popredia sa dostávajú materiály, ktoré sú šetrné voči prírode a zároveň odolajú poveternostným podmienkam a klimatickým zmenám. Renesanciu v stavebníctve tak zažíva travertín – vápenec ako prírodný kameň. V rámci stavieb v meste znižuje kumuláciu tepla, je šetrný k životnému prostrediu, recyklovateľný, trvácny a vďaka vynikajúcej odolnosti voči opotrebovaniu a mrazu sa dokonale hodí nielen na vnútorné, ale aj vonkajšie použitie. Jeho vlastnosti umožňujú využitie takmer v každej oblasti kamenárskych prác, či už v priemysle dekoratívneho alebo stavebného kameňa. Široké spektrum využitia je možné vďaka extrémnej trvanlivosti a odolnosti voči soli, mrazu a opotrebovaniu. Vďaka svojmu vzhľadu je vhodný na použitie v súčasných aj tradičných architektonických štýloch.

Hlavné činnosti

VÝROBA A PREDAJ INTERIÉROVÝCH TRAVERTÍNOVÝCH OBKLADOV

VÝROBA A PREDAJ FASÁDNYCH TRAVERTÍNOVÝCH OBKLADOV

VÝROBA A PREDAJ INTERIÉROVEJ TRAVERTÍNOVEJ DLAŽBY

VÝROBA A PREDAJ EXTERIÉROVÝCH TRAVERTÍNOVÝCH PODLAHOVÝCH KRYTÍN

VÝROBA A PREDAJ TRAVERTÍNOVÝCH PARAPETO

VÝROBA A PREDAJ TRAVERTÍNOVÝCH ZÁHRADNÝCH KAMEŇOV A ŠĽAPÁKOV

Hlavné činnosti

Rekonštrukcie domov, bytov, nebytových priestorov
Realizácia dekoratívnych náterov San Marco
Realizácia tehlových a kamenných obkladov
Koordinovanie a dozor stavieb
Bazénové zastrešenia
Betonárske práce
Murárske práce

Plánovanie interiérov a exteriérov
Sadrokartonárske práce
Obkladačské práce
Maliarske práce
Zámková dlažba
Plotové systémy
3D vizualizácie

Hlavné činnosti

Rekonštrukcie domov, bytov, nebytových priestorov
Realizácia dekoratívnych náterov San Marco
Realizácia tehlových a kamenných obkladov
Koordinovanie a dozor stavieb
Bazénové zastrešenia
Betonárske práce
Murárske práce
Plánovanie interiérov a exteriérov
Sadrokartonárske práce
Obkladačské práce
Maliarske práce
Zámková dlažba
Plotové systémy
3D vizualizácie

Prečo práve KAMEŇ RENESANS

Osobitosť vápenca Süttő spočíva v jeho prirodzenej rozmanitosti: farebná a vzorová rozmanitosť ťaženého kameňa je veľmi rôznorodá, preto je dôležité mať pri plánovaní na pamäti, že fasáda z vápenca neposkytuje homogénny povrch v klasickom zmysle slova. To mu dáva jedinečnosť, zaujímavosť a najväčšiu hodnotu. Pre našich zákazníkov je kvalita našich produktov zaručená skúsenosťami našich 200 kolegov, 70-ročnou históriou našej spoločnosti, ťažobným areálom s rozlohou viac ako 100 hektárov, 7-hektárovým priestorom využívaným na spracovanie kameňa a logistiku. Priemyselná hala s rozlohou 11 000 metrov štvorcových a naše stroje pracujúce s najmodernejšou technológiou.
 

Čo nás najviac vystihuje?

TOP PONUKA renesans

Top ponuka!
VLASTNOSTI PRÍRODNÉHO KAMEŇA TRAVERTÍN UMOŽŇUJÚ VYUŽITIE TAKMER V KAŽDEJ OBLASTI KAMENÁRSKYCH PRÁC, ČI UŽ V PRIEMYSLE DEKORATÍVNEHO ALEBO STAVEBNÉHO KAMEŇA. ŠIROKÉ SPEKTRUM VYUŽITIA JE MOŽNÉ VĎAKA EXTRÉMNEJ TRVANLIVOSTI A ODOLNOSTI VOČI SOLI, MRAZU A OPOTREBOVANIU.

HGC TIP renesans

HOME GARDEN CENTRUM TIP!
ŠIROKÝ VÝBER PRODUKTOV Z PRÍRODNÉHO KAMEŇA TRAVERTÍN

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate  3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole