HOME GARDEN CENTRUM VÁM PREDSTAVUJE PARNERA PRE VÝROBU A MONTÁŽ CERTIFIKOVNANÝCH VIBROLIATYCH OBOJSTRANNÝCH A JEDNOSTRANNÝCH BETÓNOVÝCH PLOTOV

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti REMÜ

Činnosťou spoločnosti REMU s.r.o., ktorá vznikla  v r.2012, je výroba a montáž certifikovaných vibroliatych obojstranných a jednostranných betónových plotov. Okrem nich Vám zabezpečíme stavebné a terénne úpravy spojené so stavbou oplotenia podľa vašich požiadaviek a potrieb.
Aby bol Váš pozemok chránený, aby vás susedia a hluk z cesty nerušili , stojí za to sa postarať o kvalitný betónový plot. Plot by nemal mať iba ochrannú funkciu, ale mal by byť aj spoľahlivý a mať estetický vzhľad. Betónový plot bude skvelým riešením!
Najpredávanejší vzor je jemná a  zároveň výrazná štruktúra štiepaného kameňa – nová bridlica. Dlhodobo sme pracovali na forme obojstranných platní, chceli sme zákazníkom ponúknuť dokonale identickú platňu, ktorá zabezpečí rovnaký pohľad z oboch strán. Pre milovníkov nesúmerných tvarov ponúkame nový vzor nepravidelnú tehlu. Široká škála dizajnov vám umožňuje vybrať plot, ktorý môže byť harmonicky kombinovaný s domom a inými budovami. Z  jednostranných oplotení je na výber deväť vzorov v zaujímavej cene. Ploty sú dodávané v jemne sivej farbe a  na želanie klienta sú nafarbené. Firma ponúka profesionálnu montáž, ak sa však klient rozhodne pre svojpomocnú montáž, firma zabezpečí na vaše želanie poradenstvo a odborné rady.

Hlavné činnosti

VÝROBA A MONTÁŽ VIBROLIATYCH OBOJSTRANNÝCH BETÓNOVÝCH PLOTOV

VÝROBA A MONTÁŽ VIBROLIATYCH JEDNOSTRANNÝCH BETÓNOVÝCH PLOTOV

REALIZÁCIA NIVELAČNÉHO ANHYDRITOVÉHO POTERU

Hlavné činnosti

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

Hlavné činnosti

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

Prečo práve REMÜ?

BETÓNOVÝ PLOT je to bariérové oplotenie pre vymedzenie priestoru a vytvára protihlukovú bariéru. Na výrobu je použitý normou predpísaný betón pevnosti C35/45. Podľa testovania v TSÚS Nové Mesto nad Váhom, naše pevnosti betónu dosahujú hodnotu C55/67, tým sa snažíme dbať na vyššiu kvalitu a bezpečnosť našich výrobkov. Do zmesi sa pridáva cement zvýšenej triedy pevnosti 42,5 R, praný riečny piesok 0/4 mm, kamenivo 4/8 mm a špeciálne prostriedky, ktoré zvyšujú odolnosť plotu a takmer dvojnásobne zvyšujú jeho životnosť. Hmotnosť jednej platne je približne 80 kg, záleží od vzoru, ktorý si vyberiete. Oceľové výstuže pre platne s hrúbkou 6 mm a stĺpiky s hrúbkou 8 mm robia plot skutočne spoľahlivým a bezpečným.

Čo nás najviac vystihuje?

Top ponuka!

Výhody betónového plota je skutočne veľa. Dlhá životnosť s minimálnou údržbou, odolný a praktický, vydrží vám niekoľko desiatok rokov.
• odolnosť, pevnosť a nepriehľadnosť
• protihluková a protiveterná bariéra
• stabilita a bezpečnosť vďaka využitiu certifikovaných materiálov
• hladký povrch – dokonalý na pohľad aj na dotyk
• farebné možnosti – vybrať sa dá z rôznych odtieňov i farebných kombinácií
• atraktívne prevedenie – estetická úprava jednotlivých vzorov
• rôznorodé modifikácie
• obojstrannosť plotov – estetická hodnota z každého pohľadu
• bezúdržbovosť
• dlhá životnosť – bežne niekoľko desiatok rokov
• rýchla montáž i demontáž

Remu ploty
Remu náš tip

HOME GARDEN CENTRUM TIP!

Kvalitou a cenou našich výrobkov sa snažíme čo najviac priblížiť našim zákazníkom. Našou prioritou je bezpečnosť a komfort, precíznosť, spoľahlivosť a dobrý pomer kvalita – cena. 

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate 3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole