Partnerstvo, plán, profit

HOME GARDEN CENTRUM Vám predstavuje partnera pre finančné služby!

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

Navštívte showroom v šamoríne
Navštívte showroom v šamoríne

O spoločnosti PARTNERS

Spoločnosť PARTNERS GROUP SK je od začiatku svojho pôsobenia na trhu synonymom kvality a profesionality. Na trh finančných služieb na Slovensku sme vstúpili v roku 2007 s ambíciou posunúť ho na kvalitatívne oveľa vyššiu úroveň a popritom sa postupne stať lídrom v poskytovaní privátnych finančných služieb. Našou najvyššou prioritou je klient a jeho záujmy. V spolupráci s poprednými finančnými spoločnosťami vyvíjame exkluzívne finančné produkty. Ich výraznou konkurenčnou výhodou sú nižšie poplatky a väčšia pridaná hodnota pre klienta. Veríme v kvalitu. Sme presvedčení, že trvalý rast a rozvoj sa dá dosiahnuť iba neustálou inováciou, preto neustále sledujeme trendy a prinášame na trh nové revolučné produkty. Naším cieľom je urobiť službu kvalitného a objektívneho finančného plánovania čo najdostupnejšou, preto aktívne budujeme sieť pobočiek a profesionálnych klientskych centier po celom Slovensku. Dôkazom prínosu našich služieb pre klientov sú výsledky prieskumu spokojnosti, ktorý si spoločnosť objednala u renomovanej prieskumnej spoločnosti AC Nielsen. Dôveru v spoločnosť PARTNERS GROUP SK potvrdilo až 95 % spokojných klientov.

Hlavné činnosti

Finančné služby

Prečo práve PARTNERS

Našou dominantou je program financovania bývania, ktorý chápeme ako jeden z najdôležitejších programov, ktoré klient rieši v priebehu života aj niekoľko krát. Mladý klient sa snaží čo najskôr osamostatniť a zabezpečiť si vlastné bývanie. Ďalší v priebehu rokov zistí, že aktuálne bývanie mu nestačí a hľadá bývanie väčšie, prípadne chce vymeniť byt za dom, modernizovať či rekonštruovať podľa aktuálnych trendov. Našou úlohou je myslieť na tento cieľ klienta a pomáhať mu naplánovať financovanie nielen zabezpečenia kvalitného bývania ale aj vysnívaného. Posúdiť možnosti jeho financovania a naplánovať ho včas tak, aby dokázal plnohodnotne žiť, podľa vlastných predstáv, obzvlášť ak hovoríme o financovaní prostredníctvom hypotéky. Ak sa obrátite na nás, pomôžeme vám nielen s posúdením toho, za akých podmienok budete schopní splácať hypotéku, následne pre vás nájdeme tú najvýhodnejšiu ponuku ale zároveň vám pomôžeme zabezpečiť, aby ste boli pripravení v každej životnej situácií splácať úver. Cieľom nášho prístupu je ušetriť váš čas a vaše peniaze.

Čo nás najviac vystihuje?

Top ponuka!
Finančný plán na mieru

HOME GARDEN CENTRUM TIP!
Exkluzívne finančné produkty

Čerpajte výhody v HOME GARDEN CENTRUM.
Osobný sprievod vo finančných inštitúciách.

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate výhodu v podobe osobného sprievodu vo finančných inštitúciách.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám výhody zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole