Ihrisko Adventure House s tabuľou, hojdačkou a pieskoviskom X

Každé dieťa by chcelo mať v záhrade svoje vlastné ihrisko – bezpečné miesto na hranie a oddych so súrodencami či kamarátmi. Takýmto miestom je aj herná zostava Adventure House, ktorá by svojim elegantným dizajnom s nádhernými okenicami, nemala chýbať v žiadnej záhrade! 

Ihrisko Adventure House v prevedení prírodnej a krásnej škandinávskej červenej farby je herná zostava, ktorá obsahuje naozaj všetko, po čom len deti môžu túžiť. Samotný domček má polovičné dvierka, otváracie okenice, veľkú tabuľu na kreslenie,  verandu, pieskovisko, schodíky a šmýkačku dlhú 175cm (dodávaná iba v červenej farbe)Navyše však je k tomuto domčeku pripevnený aj hojdačkový rám s jednou hojdačkou, takže deti budú mať v rámci jedného kompaktného priestoru k dispozícii naozaj všetky atrakcie. Tak, a teraz uz zábava môže začať!    

Charakteristiky dreva:

– Všetky drevené časti sú impregnované tlakovou formou „Osmose Naturewood“ a chránené tak proti hnilobe, škodcom a plesni.

– Drevo je vyrábané s dokladmi (FSC Mix kredit) a certifikované podľa FSC®“ (SCS-COC-000652-WH)

Bezpečnosť

Aby bola hra v domčeku zábavná a hlavne bezpečná, domčeky vyhovujú súčasným platným bezpečnostným normám (EN-71).  

Jednoduchá a rýchla montáž:

Jednotlivé časti domčeka sú už predprípravené do väčších panelových častí, ktoré sa jednoducho spoja s ostanými časťami, takže monáž tohto ihriska je naozaj veľmi jednoduchá a časovo nenáročná.   

S farbami žiariacimi radosťou a vďaka svojmu prevedeniu je toto ihrisko ideálny na zábavu, či nekonečné záhradné dobrodružstvá!

Balenie obsahuje 4ks kotviacich prvkov (na kotvenie sa odporúča použiť suchý betón). Možnosť dokúpiť aj ďalsie kotvy, priíp. aj iné doplnky – viď súvisiaci tovar nižšie. 

Vhodné pre deti: od 3 rokov

od: 699,- €