Osobný prístup a dôkladná práca
sú našou vizitkou

HOME GARDEN CENTRUM Vám predstavuje partnera pre železné, nerezové a hliníkové brány a ploty

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti HD Metal

Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu už 20 rokov. Zaoberáme sa výrobou železových, hliníkových a nerezových produktov ako napríklad: ploty, brány, schody, prístrešky, zábradlia… Našim cieľom je splniť konkrétne predstavy zákazníka od projektovania, cez výrobu až po profesionálnu montáž.

Cieľom našej firmy HD Metal s.r.o. je dosahovať najvyššiu kvalitu, precíznu a dokonalú prácu, aby vám naše produkty slúžili dlhé roky. Ponúkame individuálny prístup – všetky práce vznikajú podľa požiadaviek našich zákazníkov, ktorým ešte pred tým ako pristúpime k výrobe, vytvoríme niekoľko návrhov podľa ich predstáv. Vďaka možnosti vlastného návrhu zrealizujeme Vaše sny. 

Od roku 2020 ponúkame aj jedinečné tzv. dizajnové panely, ktorými vieme vytvoriť jedinečné oplotenie, ktoré sú prispôsobované vždy k danému projektu. Použitím dizajnových panelov Vám vieme v celom exteriéri vytvoriť komplexný dizajn.  Máme približne 50 vzorov, ale je možnosť vytvorenia dizajnový panelov aj podľa vlastných predstáv. Pri použití týchto panelov pri výrobe plotov predstavuje hranicu iba predstavivosť a s ich pomocou vieme vytvoriť plot, ktorý je jedinečný.

Hlavné činnosti

dizajnové panelové oplotenie

návrhy a 3D vizualizácie

montáž a servis

výroba železových, nerezových a hliníkových brán,

plotov, schodov, zábradlí 

Hlavné činnosti

dizajnové panelové oplotenie

návrhy a 3D vizualizácie

montáž a servis

výroba železových, nerezových a hliníkových brán,

plotov, schodov, zábradlí 

Hlavné činnosti

výroba železových, nerezových a hliníkových brán,

plotov, schodov, zábradlí 

dizajnové panelové oplotenie

návrhy a 3D vizualizácie

montáž a servis

Prečo práve HD Metal ?

Oplotenie je neoddeliteľnou súčasťou každého domu. V súčasnosti máte na výber z rôznych štýlov, farieb a prevedení. Stačí si len vybrať ten správny pre Vás, ktorý bude ladiť so zvyškom dizajnu domu a celkovým prostredím. Oplotenie zaujme na prvý pohľad, preto by ste si mali dať záležať na jeho konečnom prevedení. Naše výrobky sú zinkované, celohliníkové alebo nerezové, preto v budúcnosti nepodliehajú korózii, takže môžete byť bez obáv ohľadom starostlivosti o ne. Všetky spoje na našich výrobkoch sú zvárané, teda pevnostne odolné a trvácne. Pri konštrukciách zvary brúsime do roviny a zjednocujeme materiál tak, aby konečný výsledok pôsobil elegantne. Sú nadčasové a zachovajú si svoju originalitu v akejkoľvek dobe.

Poskytujeme zameranie, dovoz a montáž železových, nerezových a hliníkových plotov na celom území Slovenska s maximálnou flexibilnosťou a profesionálnym prístupom ku každému klientovi ako i k jeho štandardným či špecifickým požiadavkám.

Čo nás najviac vystihuje?

HOME GARDEN CENTRUM TIP!
Detailné návrhy, poradenstvo a 3D vizualizácie

Top ponuka!
Široký výber plotov a flexibilný prístup

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate 3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole