„Zrubový či montovaný zdravý dom, len od firmy Drevodom“

HOME GARDEN CENTRUM VÁM PREDSTAVUJE PARNERA PRE VÝROBU A MONTÁŽ ZRUBOVÝCH A MONTOVANÝCH DOMOV, REKREAČNÝCH CHÁT, CHATIEK, PRÍSTREŠKOV A ALTÁNKOV

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti DREVODOM ORAVA

Spoločnosť DREVODOM ORAVA, s. r. o., bola založená v novembri 1990. Spoločnosť má sídlo v Podbieli, svoje ďalšie prevádzky má v Krivej a Oravskej Lesnej. Navštívte nás, poradíme Vám a splníme Vám sen o bývaní v ekologických drevených stavbách. Na našej stránke máte možnosť vidieť časť nášho sortimentu. Stále výstavné expozície má vo svojom sídle v Podbieli, ale taktiež v Bratislave a v Šenove u Ostravy. V súčasnosti sa zameriavame na výrobu a montáž drevených zrubových domov a rekreačných chát. Ponúkame aj široký sortiment záhradných chatiek, altánkov, garáží, prístreškov, záhradných sedacích súprav a veľa ďalších doplnkov z dreva. Osobitne sa venujeme výrobe tesárskych konštrukcií a zhotovovaniu krovov pre rodinné domy, rekreačné chaty a ďalšie stavby. Srdcom firmy v Podbieli, je sídlo najvyššieho manažmentu a oddelenie konštruktérov a kresličov, ktorí pretvárajú sny našich zákazníkov na skutočnosť. Stála expozícia je súčasťou tohto areálu.

Hlavné činnosti

VÝROBA A MONTÁŽ ZRUBOVÝCH DOMOV

VÝROBU A MONTÁŽ MONTOVANÝCH DOMOV

VÝROBU A MONTÁŽ REKREAČNÝCH CHÁT A CHATIEK

VÝROBU A MONTÁŽ PRÍSTREŠKOV A ALTÁNKOV

Hlavné činnosti

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

Hlavné činnosti

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

Prečo práve Drevodom Orava?

Naša spoločnosť sa môže pýšiť dlhoročnou spokojnosťou zákazníkov. Na stavby používame výberové špeciálne sušené drevo na dosiahnutie najlepších vlastností stavby. Vo výrobnom procese používame pre všetky operácie moderné strojové technológie, čo zaručuje operatívnosť pri uskutočňovaní zákaziek. Objemom výroby a exportu spoločnosť prevyšuje všetky konkurenčné firmy v danej oblasti. Ročne sa v našich dielňach vyrobí viac ako 100 domov z ktorej veľká časť putuje do zahraničia, konkrétne do Nemecka. Vďaka moderným strojom dokážeme na našich stavbách dosiahnuť vysokú presnosť a prispôsobiť ju všetkým podmienkam. Tím kresličov dokáže prispôsobiť aj naše projekty podľa vašich
predstáv.

Čo nás najviac vystihuje?

Top ponuka!

U NÁS DOM PODĽA VAŠICH SNOV

HOME GARDEN CENTRUM TIP!

BEZKONKURENČNE NAJKVALITNEJŠIE POUŽÍVANÉ DREVO

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate 3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole