Domček Summer Villa

Každé dieťa by chcelo mať v záhrade svoj vlastný domček – bezpečné miesto na hranie a oddych so súrodencami či kamarátmi. Takýmto je aj domček Summer Villa, ktorý by svojim elegantným dizajnom s nádhernými okenicami a verandou, nemal chýbať v žiadnej záhrade! 

Domček Summer Villa v prevedení prírodnej a krásnej škandinávskej červenej farby je domček, ktorý má už v balení drevenú podlahu, plné dvere so zabudovaným okienkom, otváracie okenice, zaujímavo riešené drevené  presvetlenie, verandu a vonkajšie poličky. Tak a teraz už zábava, hranie, skovávačka či prespávačka môže začať!     

Charakteristiky dreva:

– Všetky drevené časti sú impregnované tlakovou formou „Osmose Naturewood“ a chránené tak proti hnilobe, škodcom a plesni.

– Drevo je vyrábané s dokladmi (FSC Mix kredit) a certifikované podľa FSC®“ (SCS-COC-000652-WH)

Bezpečnosť

Aby bola hra v domčeku zábavná a hlavne bezpečná, domčeky vyhovujú súčasným platným bezpečnostným normám (EN-71).  

Jednoduchá a rýchla montáž:

Jednotlivé časti domčeka sú už predprípravené do väčších panelových častí, ktoré sa jednoducho spoja s ostanými časťami, takže monáž tohto domčeka je naozaj veľmi jednoduchá a časovo nenáročná.   

S farbami žiariacimi radosťou a vďaka svojim veľkorysému priestranstvu je domček Summer Villa ideálny na zábavu, či letné spanie a nekonečné záhradné dobrodružstvá!

od: 449,- €