Vyberte si záhradný domček Biohort a všetko
ostatné nechajte na nás

HOME GARDEN CENTRUM Vám predstavuje partnera pre záhradné domčeky, odkladacie boxy a iné vybavenie pre záhradu

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti Design & LifeStyle

Naša spoločnosť Design & Lifestyle vám ponúka záhradné domčeky Biohort, ktoré majú uznanie po celej Európe už viac ako 40 rokov. Rakúsky výrobca vyrábajúci záhradné domčeky spracováva len vysoko kvalitné materiály od overených dodávateľov. Používaný žiarovo pozinkovaný oceľový plech pochádza z renomovaných oceliarní v Rakúsku a v Nemecku. Produkty Biohort ponúkajú vysokú kvalitu, funkčnosť a bezpečnosť. Oceníte taktiež ich dlhú životnosť, bezúdržbovosť a vysoký užívateľský komfort. Záhradné domčeky Biohort vynikajú moderným prevedením a stoja na špici dizajnového spracovania. Okrem nich vám ponúkame aj odkladacie boxy či iné vybavenie pre záhradu.

Hlavné činnosti

Záhradné domčeky

Vybavenie pre záhradu

Odkladacie boxy

Hlavné činnosti

Záhradné domčeky

Vybavenie pre záhradu

Odkladacie boxy

Hlavné činnosti

Vybavenie pre záhradu

Odkladacie boxy

Záhradné domčeky

Prečo práve Design & LifeStyle ?

Sme špecializovaný partner Biohort pre Slovenskú republiku a naša spoločnosť sa riadi heslom: „Vyberte si záhradný domček Biohort a všetko ostatné nechajte na nás.“ Preto vám vieme zaručiť kvalitu, čo potvrdzuje aj záruka 20 rokov a doprava zadarmo. Teší nás, že sa naše produkty môžu pochváliť nielen vysokou kvalitou, ale aj prémiovým dizajnom. Osobne vám produkty Biohort radi predstavíme, stačí ak nás kontaktujete prostredníctvom formuláru alebo si naše produkty pozrite v showroome na Bratislavskej 69/92 v Šamoríne.

Čo nás najviac vystihuje?

Top ponuka!
Luxusný prémiový záhradný dom Casanova s izolovanými stenami

HOME GARDEN CENTRUM TIP!
Spoľahlivosť, Profesionalita, Odbornosť

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate 3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole