Domov vášho nového domova

HOME GARDEN CENTRUM Vám predstavuje partnera pre strešné konštrukcie, krytiny a okná, odkvapové systémy a doplnky

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti BIG MAT EUROTOP

Spoločnosť BIG MAT EUROTOP (oficiálnym názvom Eurotop strešný center, s.r.o.) bola založená ako rodinná firma v roku 2001 v Holiciach, 35 km od Bratislavy. Vo svojich začiatkoch sa zaoberala predovšetkým predajom a realizáciou strešných systémov, no dnes však kladie dôraz na predaj širšej škály stavebného sortimentu a maximálne uspokojenie potrieb svojich zákazníkov. Hlavným portfóliom predaja a služieb spoločnosti BigMat EUROTOP je predaj strešných a fasádnych systémov, zámkových dlažieb, plotových systémov, reziva a dreveného materiálu, väzníkových krovov, spojovacieho materiálu, a v neposlednom rade všeobecného stavebného materiálu. Ponúkame vám tiež rôzne doplnkové služby, či už v oblasti špecializovaného a odborného poradenstva, kde ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne alebo v oblasti pomoci prostredníctvom nášho konfigurátora, kde si môžete navrhnúť a skombinovať farby celého domu tak, aby presne vyhovoval vašim predstavám.

Hlavné činnosti

Odkvapové systémy

Strešné okná

Doplnky

Dodávka a montáž strešných konštrukcií

Strešné krytiny

Hlavné činnosti

Odkvapové systémy

Strešné okná

Doplnky

Dodávka a montáž strešných konštrukcií

Strešné krytiny

Hlavné činnosti

Dodávka a montáž strešných konštrukcií

Strešné krytiny

Odkvapové systémy

Strešné okná

Doplnky

Prečo práve BIG MAT EUROTOP?

Spoločnosť sa snaží širokou škálou sortimentu a služieb ponúkať jedinečné produkty. Aj preto sa stala výhradným zástupcom známych značiek strešných krytín v regióne. Okrem strešných systémov sa v našej ponuke nachádzajú zámkové dlažby, plotové systémy, zatepľovacie systémy, omietky, rezivo a spojovací materiál. My v BigMat EUROTOP vieme, že výstavba znamená výzvu nielen po technickej stránke. V dnešnej dobe estetika a aplikácia štýlových riešení sú základné očakávania pri výstavbe nových domovov, ale aj pri rekonštrukciách starších budov. V našej spoločnosti vám preto ponúkame možnosti konfigurácie strechy podľa vlastného výberu a iné atraktívne doplnkové služby. Veríme, že s nami bude váš dom naozajstným domovom.

Čo nás najviac vystihuje?

Top ponuka!
3D vizualizácie exteriéru

HOME GARDEN CENTRUM TIP!
Konfigurátor striech

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate 3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole