Pre vašu nehnuteľnosť urobíme vždy viac

Pre vašu nehnuteľnosť urobíme vždy viac

HOME GARDEN CENTRUM Vám predstavuje partnera pre predaj, kúpu, prenájom nehnuteľností a hypotekárny servis

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

RE/MAX Attractive Plus

Sme špičková realitná spoločnosť špecializujúca sa na poradenstvo, predaj, kúpu a prenájom nehnuteľností v Šamoríne a v okolí, od Bratislavy až po Komárno. Náš tím sa skladá
z profesionálov s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti predaja, marketingových a reklamných služieb, financií, stavebníctva, architektúry, geodetických služieb, práce s pozemkami a mnohých ďalších, vďaka ktorým sme pre vás ideálnym partnerom pre úspešné zobchodovanie vašej nehnuteľnosti.

Zabezpečujeme exkluzívne realitné služby nielen v oblasti rezidenčných a komerčných nehnuteľností, ale hravo si poradíme aj s pozemkami či developerskými projektmi. Naša kancelária pôsobí na trhu
s nehnuteľnosťami úspešne už od polovice roka 2011. Za takmer 10 rokov našej existencie sme spolu zrealizovali viac ako 800 obchodov.

Hlavné činnosti

Hypotekárny servis

Predaj, kúpa, prenájom

nehnuteľností

Hlavné činnosti

Hypotekárny servis

Predaj, kúpa, prenájom

nehnuteľností

Hlavné činnosti

Predaj, kúpa, prenájom nehnuteľností

Hypotekárny servis

Prečo práve RE/MAX Attractive Plus?

Sme najrešpektovanejšia značka na trhu realít a naša kancelária pôsobí na trhu od roku 2011. Ponúkame kompletný servis v exkluzívnom zastúpení klienta – väčšia dôveryhodnosť vašej ponuky, dodržiavanie jednotnej predajnej ceny a cenovej stratégie, žiadne bezdôvodné znižovanie ceny pod zámienkou potenciálneho kupca, ale rýchlejší predaj aj vďaka spolupráci partnerov predaja v sieti (cca 240 maklérov v rámci Slovenska plus celosvetový dosah, keďže sme súčasťou medzinárodnej siete s celosvetovým pôsobením). Ponúkame profesionálnu prezentáciu vašej nehnuteľnosti vrátane použitia najmodernejších technológií – homestaging, profesionálne fotografie, 3D scan nehnuteľnosti, video obhliadky, dronové prezentácie, a iné.

V našej kancelárii pôsobia len profesionálne vyškolení partneri predaja, ktorí skladajú náročné skúšky, na základe ktorých sú certifikovaní. Inzerujeme na všetkých realitných portáloch na Slovensku a zároveň sú naše ponuky automaticky prezentované aj v ostatných krajinách siete RE/MAX. Spolupracujeme s renomovanými právnymi zástupcami, ponúkame špičkový právny servis – bezpečie pre predaj vašej nehnuteľnosti. Ponúkame špičkové hypotekárne poradenstvo a výhodnú hypotéku Hypotéka Plus. Naša kancelária RE/MAX Attractive Plus Šamorín je už druhý rok po sebe najúspešnejšou kanceláriou v sieti RE/MAX na Slovensku a dlhodobo sa drží v prvej trojici najúspešnejších kancelárií. Sieť kancelárií RE/MAX Slovakia už štyri roky po sebe získala titul „Najdôveryhodnejšia značka“ v rámci oceňovania realitných kancelárií.

Čo nás najviac vystihuje?

Top ponuka!
Predaj – kúpa – prenájom – hypotéky

HOME GARDEN CENTRUM TIP!
Najdôveryhodnejšia značka roka 2017, 2018, 2019 a 2020 v realitách

Čerpajte výhody v HOME GARDEN CENTRUM.
Ocenenie vašej nehnuteľnosti zdarma. 

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate ocenenie Vašej nehnuteľnosti zdarma.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám výhody zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole