HOME GARDEN CENTRUM VÁM PREDSTAVUJE PARNERA NA PREDAJ ZÁHRADNÉHO RATANOVÉHO, HLINÍKOVÉHO, DREVENÉHO NÁBYTKU A DOPLNKOV K ZÁHRADNÉM NÁBYTKU

U nás v spoločnosti HOME GARDEN CENTRUM s.r.o. veríme, že odborná komunikácia priamo so zhotoviteľskou firmou namiesto sprostredkovateľa, je pre klienta tá najjednoduchšia cesta. Našim cieľom bolo vytvoriť jednoduchý spôsob, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v náročnom stavebnom sektore. Pripravili sme jedinečný projekt a podarilo sa nám spojiť firmy s podobným zmýšľaním. Zároveň sme klientom dohodli lepšie podmienky, napríklad aj vo forme zaujímavej zľavy.

O spoločnosti RATANEA – Anders s.r.o.

Predaju záhradného nábytku sa venujeme od roku 2015, keď sme začínali s predajom nábytku do interiéru a exteriéru cez e-shop. Najviac predávaný artikel bol záhradný nábytok, ku ktorému sme si vybudovali najväčší vzťah a od roku 2016 predávame už len záhradný nábytok a pri tej príležitosti sme v roku 2016 založili aj firmu Anders s. r. o.
Od roku 2023 rozširujeme ponuku aj o hliníkové a drevené nábytky alebo o nábytky z kombinovaných materiálov, ktoré sú aktuálnym trendom v západnej a severnej Európe. Dominantou ponuky bude stále umelý ratan, ktorý si všetok dávame vyrábať na zákazku a väčšinu produktov z našej ponuky nekúpite nikde v strednej Európe.

Hlavné činnosti

PREDAJ RATANOVÉHO ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU

PREDAJ HLINÍKOVÉHO ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU

PREDAJ DREVENÉHO ZÁHRADNÉHO NÁBYTKU

PREDAJ ZÁVESNÝCH KRESIEL

PREDAJ LEŽADIEL

PREDAJ KRESIEL A STOLOV

PREDAJ DOPLNKOV K ZÁHRADNÉMU NÁBYTKU

ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS PRE ZÁKAZNÍKOV RATANEA

Hlavné činnosti

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

Hlavné činnosti

drevené pergoly a zimné záhrady

drevené odvetrané fasády

tieniaca technika

exkluzívne drevené podlahy

výroba hliníkových pergol

drevené terasy

Prečo práve RATANEA – Anders s.r.o.?

Máme vlastnú exteriérovú predajňu pri Bratislave, ktorá je otvorená 6 dní v týždni. Vďaka tomu Vám dokážeme pomôcť pri výbere, keďže každý náš produkt detailne poznáme. Pomôžeme vám aj v prípade, ak sa nevyznáte v materiáloch a odporučíme pre Váš priestor najvhodnejší materiál.
Na rozdiel od väčšiny predajcov disponujeme vlastnou dopravou pre západné Slovensko, teda sa snažíme starostlivo doručiť nábytok až do záhrad zákazníkov. V týchto krajoch si viete objednať aj doručenie už zmontovaného nábytku, a taktiež poskytujeme aj doručenie v sobotu alebo po pracovnej dobe.
Na našej stránke nájdete iba skutočnú skladovú dostupnosť. Tie produkty viete mať u seba maximálne do 4 pracovných dní, v prípade osobného odberu z nášho skladu aj ihneď.
V roku 2022 bolo v našej ponuke až 94% tovaru z prvovýroby, preto máte istotu, že u nás nepreplácate tovar. Ako jediný na Slovensku poskytujeme aj pozáručný servis nábytku z umelého ratanu.

Čo nás najviac vystihuje?

RATANEA top ponuka

Top ponuka!
NÁBYTOK VYPLETENÝ Z 15 MM ŠIROKÉHO UMELÉHO RATANU. PÔSOBÍ ROBUSTNEJŠIE NEŽ VÄČŠINA PRODUKTOV NA TRHU A TAKMER NIKDE SA NEDÁ ZAKÚPIŤ

HOME GARDEN CENTRUM TIP!
UNIKÁTNE DIZAJNY, ŠIROKÁ PONUKA, KVALITA POUŽITÝCH MATERIÁLOV, VYSOKÝ KOMFORT

3%

Stačí ak jednoducho vo formulári zakliknete o aké práce, služby, materiál alebo zariadenie máte záujem, vyplníte Vaše údaje a automaticky získate 3 % zľavu.

Náš partner zhotoviteľ Vám pripraví cenovú ponuku, kde Vám zľavu zohľadní. Po vyplnení formulára, budete presmerovaný z tejto stránky priamo na stránku zhotoviteľa.

Kontaktný formulár

* povinné pole