Detské ihrisko EXIT Aksent – veža s hojdačkovým ramenom (2 hojdačky)

Vhodné pre deti 3-12 rokov

Popis:

Toto úžasné moderné ihrisko má podestu vo výške 1,2 m, rebrík, rukoväte a z druhej strany atraktívnu šmykľavku dlhú 2,2m v sviežom zelenom farebnom prevedení. Súčasťou tejto hernej zostavy je v jej spodnej časti taktiež pieskovisko, kde si môžu vaše deti pokojne a v príjemnom chládku vyrábať pieskové koláčiky a hrady. S hojdačkovým ramenom vrátane dvoch klasických rovných hojdačiek máte všetko čo k hre spolu s priateľmi vaše deti môžu využívať. Na hojdačkové rameno môžete pri dokúpení zavesiť aj inú hojdačku, napr. s pevným chrbátikom pre menšie deti, prip. iné závesné prvky – viď. kategória hojdačky. 

Vďaka elegantnému dizajnu, osviežujúcej zelenej farbe doplnkov a trendy sivej farbe drevenej konštrukcie sa táto zostava bude vynímať v každej záhrade a dodá jej nový rozmer!

Keďže veža s takýmto hojdačkovým ramenom má niekoľko alternatív pre hru, vaše deti sa v nej môžu hodiny hrať a budú tak stále nachádzať rôzne príležitosti pre nové herné aktivity.

Súčasťou balenia sú aj 2ks kotviacich prvkov. Na kotvenie sa odporúča použiť suchý betón. Možnosť zakúpiť i ďalšie prvky – viď. súvisiaci tovar nižšie. 

Charakteristiky dreva:

– Herná veža EXIT Aksent je vyrobená z borovicového dreva s certifikáciou FSC (FSC 100%, SCS-COC-000652-WH). Toto vysokokvalitné drevo pochádza zo Škandinávie a je impregnované pod vysokým tlakom, čo zaisťuje dlhú životnosť, takže túto zostavu budete využívať ozaj dlho a bezstarostne!

– Hrúbka stĺpikov: 70 x 70 mm

– Hrúbka trámov: 92 x 70 mm 

od: 698,- €